Zasady rezerwacji
ODKRYJ NASZE POKOJE
Zasady Rezerwacji

Aby potwierdzić rezerwację proszę o wpłacenie zaliczki wciągu doby po dokonaniu rezerwacji w wysokości minimum jednej doby, lub w przypadku pobytów powyżej dwóch dób 30% kosztów pobytu, w tytule przelewu proszę podać:

 • imię i nazwisko
 • datę pobytu

Numer konta bankowego:
76 1020 5138 0000 9002 0531 9654

Dom pod Twierdzą
ul. Górne Miasto 1c
57-215 Srebrna Góra

>>>> >>>>>>>> Brak zadatku traktujemy jako rezygnację z danego terminu.<<<<<<

W przypadku rezygnacji z wybranego terminu lub skrócenia terminu pobytu, zadatek nie podlega zwrotowi.
Pozostałą kwotę pobieramy w czasie zameldowania.

WYPOCZNIJ W DOBRYM STYLU
Dodatkowe informacje

Informacje ogólne o obiekcie:

 • Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 i kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
 • Na śniadanie zapraszamy od godziny 7:30 do 10:00, a w weekendy i dni świąteczne od godziny  8:00 do 10:00, oferujemy również śniadania o dogodnej, wcześniejszej godzinie, po uprzednim ustaleniu tego z recepcją.
 • Restauracja jest czynna od 14:00, ostatnie zamówienia przyjmujemy do godziny 19:30, bar jest czynny do 22:00.
 • Posiadamy dwa monitorowane, oświetlone i bezpłatne parkingi. Prosimy o parkowanie wyłącznie w wyznaczonych miejscach z tabliczką Dom pod Twierdzą.
 • W pokojach i w całym Domu pod Twierdzą obowiązuję całkowity zakaz palenia tytoniu oraz papierosów elektronicznych.
 • Uprzejmie prosimy o uszanowanie ciszy nocnej, która obowiązuje u nas od 22:00 do 7:00 rano, jeśli planujecie Państwo „głośne rozmowy po 22:00” to prosimy o skontaktowanie się z recepcją, wskażemy Państwu miejsce, ilość miejsc, w których nie trzeba respektować ciszy nocnej jest ograniczona. Najlepiej ustalenia zrobić już podczas rezerwacji.
 • Posiadamy ogródek kawowy, otwarty do godziny 22:00.
 • Posiadamy ogródek z miejscem na ognisko i grilla, czynny całą dobę, drewno i węgiel do grilla udostępniamy odpłatnie, szczegóły prosimy ustalać z recepcją.
 • Posiadamy dwa niezależne wejścia do Domu. Jedno od Frontu, a drugie od podwórka. Po godzinie 22:00 drzwi do Domu otworzysz za pomocą kodu, jeśli nie znajdziesz go w pokoju upomnij się o niego na recepcji.
ZAMIESZKAJ W DOMU POD TWIERDZĄ
Noclegi

Dom Pod Twierdzą oferuje noclegi w dwunastu pokojach z łazienkami i apartamencie. Wszystkie pokoje są dwuosobowe, jednak mogą one pełnić również funkcję pokoi trzy i czteroosobowych, bowiem są bardzo duże i przestronne. Łącznie obiekt może pomieścić ok 45 gości.

Ponadto do Państwa dyspozycji są sale restauracyjne i bar, gdzie możecie Państwo relaksować się przy kawie czy herbacie w gronie rodzinnym czy przyjaciół.

Jeżeli zastanawiają się Państwo co zrobić ze swoim czworonogim przyjacielem wyjeżdżając na wypoczynek to zapraszamy do nas- tutaj za niewielką dopłatą mogą Państwo wypoczywać wraz z ukochanym pupilem.

Wystrój wszystkich pokoi nawiązuje do klimatu XVIII-to wiecznych koszar wojskowych Twierdzy Srebrnogórskiej.

Dom Pod Twierdzą
Srebrna Góra
A6502012-HDR
1 (7)
7 (Demo)
DSC02046-HDR
A6502455-HDR